КМУ схвалив концепцію Загальнодержавної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2014-2024 роки (з смішного)

Кабінет Міністрів схвалив концепцію Загальнодержавної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2014-2024 роки.

Відповідне розпорядження було прийнято на засіданні уряду 28 серпня.

Вищезазначена Концепція розроблена Державною службою України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва   у зв’язку з необхідністю врегулювання та вирішення проблем, що стримують розвиток підприємництва.

Зазначені проблеми передбачається розв’язати шляхом:

-дерегуляції господарської діяльності;

-розширення можливостей доступу суб’єктів МСП до отримання кредитних ресурсів;

-розвитку інфраструктури підтримки МСП, соціальної відповідальності бізнесу;

-залучення суб’єктів МСП до реалізації проектів державно-приватного партнерства;

-делегування органами виконавчої влади та місцевого самоврядування функцій із створення системи збору інформації та баз даних для проведення аудиту соціальної відповідальності бізнесу;

-формування фонду нежитлових приміщень та земельних ділянок для надання в оренду суб’єктам малого і середнього підприємництва на пільгових умовах тощо.

Концепція є  базою для розробки Загальнодержавної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2014-2024 роки, що має бути внесена на розгляд КМУ до 10 жовтня 2013 року.

Заходи реалізації програми мають забезпечити: прискорення розвитку малого та середнього підприємництва,  насичення ринку послугами та товарами вітчизняного виробництва, поліпшення бізнес-клімату, створення та збереження робочих місць, підвищення соціальної відповідальності бізнесу перед суспільством, тощо.

По прочитанню цього тексту ржали всією редакцієюJ